با روانکاری در بازه های مشخص می توان هزینه های ناشی از تعمیر و نگهداری ماشین آلات و قطعات را کاهش داد. برای روانکاری چه در صنایع و چه در بخش های کوچک تر از دستگاه  گریس پمپ استفاده می شود. روانکاری در زمان مناسب و به میزان لازم می تواند به میزان قابل توجهی از هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو بکاهد. لذا توصیه می شود از گریس پمپ بادی ( گریس پمپ پنوماتیکی ) و گریس پمپ استفاده کنید.

کاربرد گریس پمپ ها

  • جلوگیری از سائیدگی قطعات
  • گریس پمپ دستی برای روانکاری  با حجم و میزان گریس کم
  • گریس پمپ پنوماتیکی یا بادی و برقی برای روانکاری ها با حجم زیاد در صنایع سنگین مانند سیمان و فولاد، بچینگ و شیشه سازی
  • گریس کاری و روان کاری چرخ دنده، یاتاقان، بلبرینگ در خودروها و ماشین آلات کشاورزی و دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، کارخانه های صنعتی، اتو سرویس ها و گاراژها

نکات مهم در استفاده از گریس پمپ‌ها

  •  مقدار گریس لازم برای هر یاتاقان از قبل مشخص باشد.
  • قرار دادن پمپ در جای خشک و خنک و ایستاده جهت جلوگیری از نشت گریس
  • چک کردن نازل خروجی گریس گان از هرگونه آلودگی قبل از استفاده
  • چک کردن مداوم میزان گریس خروجی جهت اطمینان از درست عمل کردن گریس پمپ

فروشگاه ابزارلوب با داشتن تجربه کافی و استفاده از کادر فنی مجرب اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی داشته است. گریس پمپ ها در صنایع مختلف و در سیستم های مختلف به طور متفاوت استفاده می شوند.

گریس پمپ برقی اروپایی ILC آی ال سی ایتالیا بسیار مقرون به صرفه است و فروشگاه ابزار لوب یک سال این محصولات را گارانتی می کند. همچنین مشتریان محترم به راحتی می توانند قطعات یدکی آن را تامین کنند.

خرید گریس پمپ ارزان ILC MAX دستگاه گریس پمپ سیستم روانکاری مرکزی مولتی لاین Multi line گریس پمپ کوچک P203 با 3پمپ المنت و مخزن 2لیتری 4 و 8 کیلویی شفاف مناسب بیل کوماتسو لودر بچینگ با برق 24 ولت دی. سی و 220 ولت شهری گریس پمپ برقی سیستم گریسکاری خودکار Two line پمپ گریس بادی بشکه ای فشار قوی پنوماتیکی گریس پمپ سطلی مرکزی گریس پمپ دستی اهرمی 10 کیلویی طرز کار گریس پمپ اتوماتیک گریس پمپ شارژی پاور لوبر Power luber 18 ولتی پمپ تخلیه گریس پمپ انتقال گریس گریس پمپ اهرمی پرتابل قابل حمل پمپ بشکه کش گریس

 برای نصب انواع سیستم روانکاری مرکزی هم ما کادر فنی مجرب را به محل مورد نظر شما اعزام کرده تا آموزشهای لازم را برای نگهداری و استفاده هرچه بهتر محصولات دهند.

12مجموع 24 مقاله
12مجموع 24 مقاله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 127 کاربر