پمپ بشکه کش Drum pump دارم پمپ به منظور تخلیه سیالات از بشکه و بالک استفاده می شود. این پمپ ها با توجه به نوع سیال در جنس های مختلف تولید می شوند از جمله پلی پروپیلین، استنلس استیل، آلومینیوم و ... این پمپ ها با موتور بادی و یک لوله مکش بر روی درب بشکه قرار می گیرند. پمپ بشکه کش یا غلیظ کش یکی از ساده ترین و کاربردی ترین پمپ ها در صنعت هستند. ساختار این نوع پمپ ها از لحاظ شکل ظاهری و نحوه عملکرد بسیار ساده است. این پمپ ها به یک کمپرسور باد نیاز دارند و قادرند سیالات مختلف را از داخل مخازن و بشکه ها به سمت سطلهای کوچک یا مکان مورد نظر انتقال دهند. در حال حاضر با توجه به نیاز صنایع استفاده از پمپ های بشکه کش، یک ضرورت محسوب می‌شود. این پمپ ها در موارد مختلف و کاربردهای متنوع، مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ بشکه کش از مواد فولاد ضد زنگ، پلاستیک ها، پلی پروپیلن و غیره ساخته می‌شوند.

این پمپ از طریق لوله فلزی یا شیلنگ پلاستیکی درون بشکه قرار داده می شود و از طریق Air motor، سیال را به بیرون منتقل می کند. انتخاب هر یک از مدل های پمپ های تخلیه بشکه با توجه به ویسکوزیه و حجم سیال درون بشکه انتخاب می گردد.

لیست قیمت پمپ بشکه کش پمپ بشکه کش گریس پمپ بشکه کش روغن پنوماتیکی، پمپ تخلیه بشکه دیافراگمی بادی، درام پمپ غلیظ کش، پمپ بشکه ای با کمترین قیمت در فروشگاه ابزار لوب به قیمت نمایندگی

1مجموع 5 مقاله
1مجموع 5 مقاله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 65 کاربر