مدل های مختلف پمپ انتقال سوخت الکتریکی گازوئیل کش جهت انتقال سوخت از مخزن به باک ماشین آلات راهسازی و معدنی … به کار برده می شود. پمپ های انتقال سوخت گازوئیل با برق 12 و 24 ولت دی.سی DC کار می کنند. این پمپ ها قادر به مکش از ارتفاع 5 تا 10 متر با قدرت نسبتاً بالایی می باشد. سرعت بالای مکش سوخت در این پمپ ها از جمله ویژگی های مهم به حساب می آید. در واقع به علت نیروی بالای موتور در پمپ های انتقال سوخت برقی، انتقال به راحتی انجام می گیرد. از ویژگی دیگر این پمپ ها این است که مکش در این پمپ ها به صورت دو طرفه می باشد. نازل ها از طریق شلنگ های انعطاف پذیر به پمپ وصل می شوند. بدین ترتیب می توان آن ها را در ورودی خودرو قرار داد. این شلنگ ها بسیار با استحکام بوده تا از پارگی آن ها در هوای آزاد جلوگیری شود. شیر جداسازی نیز به شیلنگ متصل می شود تا به نازل و شلنگ اجازه دهد که در صورت عدم استفاده از وسیله نقلیه، جریان سوخت به وسیله نازل قطع شود.

 این نوع پمپ ها در ماشین آلات راه سازی و سنگین برای انتقال سیالاتی مانند بنزین و گازوئیل از مخزن به باک استفاده می شود. یه علت کم جاگیربودن، هزینه پایین و مقرون به صرفه و هم چنین کار کردن با ولتاژ های 220 ولت AC  و 12 و 24 ولت DC در مصارف مختلفی کاربرد دارند. این نوع پمپ ها به صورت تکی و یا به صورت مجموعه کامل شامل شاسی، پمپ، شیلنگ، لیتر شمار و نازل به صورت کیت کامل فروخته می شود.

لیتر شمار پمپ گازوئیل از مجموعه لوازم جانبی پمپ گاروئیل محسوب می شود. واحد اندازه گیری آن برحسب لیتر می باشد. این وسیله ارزان قیمت و با کیفیت در فروشگاه ابزار لوب به فروش می رسد.

فروش انواع پمپ گازوئیل کش برقی, قیمت پمپ گازوئیل کش, پمپ گازوئیل کش 12 و 24 ولت, پمپ انتقال سوخت برقی, پمپ گازوئیل برقی در فروشگاه ابزار لوب به قیمت نمایندگی

 

1مجموع 1 مقاله
1مجموع 1 مقاله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 40 کاربر