قرقره شیلنگ جمع کن, لیست قیمت شیلنگ جمع کن اتوماتیک, واردات قرقره شلنگ گریس ساموا با شلنگ فشار قوی, شیلنگ جمع کن دیواری و سقفی, قرقره شیلنگ جمع کن آب، شیلنگ جمع کن هوا، شلنگ جمع شو روغن، شلنگ جمع کن رومیزی، هوزریل قرقره شلنگ ارزان خانگی برای شستشوی ساختمان و پارکینگ 

قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک در سیستم کارواش صنایع ساختمان باغبانی و ... کارایی بالایی دارد. این قطعه از جنس استنلس استیل با مقاومت و ثبات بالا ساخته شده و طراحی بسیار زیبا و شکیلی دارد به صورتی که فضای کمی را اشغال می کند. دیواره قرقره از صفحه ای فولادی با ضخامت 3 میلی متر ساخته که بسیار مستحکم است و با اطمینان نصب می شود. قرقره شیلنگ جمع کن به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد و به روغنکاری احتیاج ندارد. قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک از یک مفصل گردنده تشکیل شده است. بر روی قرقره امکان قرار دادن شیلنگ های هیدرولیکی فشار قوی وجود دارد و در برابر فشار 350 بار مقاومت دارد.

با قرار گرفتن شیلنگ در این قرقره  ماده مورد نظر مثل گریس، آب، مواد شوینده، روغن و هوا از شیلنگ عبور می نماید. درام با استفاده از یک چرخ دستی با قابلیت تنظیم، می چرخد و بر روی این دسته قطعه ای قرار دارد تا کاربر به راحتی و بدون احساس ناراحتی بتواند دسته گردان را به حرکت در آورد. قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک به یک ترمز مکانیکی تجهیز گردیده و امکان قفل شدن در 6 حالت مختلف را فراهم می کند. قرقره شلنگ دارای وزن 13 کیلوگرم می باشد.

 

1مجموع 2 مقاله
1مجموع 2 مقاله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 32 کاربر