بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 30 شهریور 1399 در ساعت 0 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

گریس پمپ

روانکاری یک عامل مهم جهت افزایش طول عمر دستگاه ها و ماشین آلات می باشد. هزینه ای که برای خرید گریس پمپ می شود به مراتب بهتر وبا صرفه  تر است تا اینکه دستگاه با عدم گریس کاری معیوب شود چون علاوه بر هزینه تعمیرات دستگاه مدتی متوقف شده و از خط تولید حذف می شود.

به منظور روانکاری از گریس استفاده می شود. گریس ها به علت گرانروی زیاد به راحتی انتقال داده نمی شوند از اینرو باید دستگاه مناسبی برای اینکار تهیه کرد تا در امر روانکاری مشکلی پیش نیاید. گریس پمپ ها فشار مورد نیاز جهت پمپاژ گریس را تامین می کنند.

گریس پمپ علاوه بر روانکاری و کاهش اکسیداسیون برای تمیزکاری نیز استفاده می شود. مانند جاهایی که رسوب در آن محل زیاد است ونیاز به از بین بردن رسوب می باشد.

سیستم روانکاری قابل اعتماد که بتواند به طور منظم وبرنامه ریزی شده کار کند می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. گریس پمپ اتوماتیک  جهت گریسکاری دستگاه های صنعتی با قابلیت تنظیم زما ن کارکرد وزمان استراحت استفاده می شود. این نوع گریس پمپ ها دارای فشار تزریق بالا و ودبی پایین می باشند.

گریس پمپ اتوماتیک  در صنایع مختلف(ماشین آلات راهسازی ،توربین های بادی،بچینگ(دستگاه تولید بتن)،ماشین های معدن و خطوط تولید وهر جای دیگر که  روانکاری منظم  و دایمی دارای اهمیت فراوان است) استفاده می شود.

در صورتی که نیاز به  نقاط بیشتری برای گریس کاری باشد میتوان از قطعه ای به نام مقسم گریس استفاده کرد ونقاط مختلفی را گریسکاری کرد. مقسم ها بر حسب خروجی که دارند تقسیم بندی می شوند(4،6،8،…) و می توانند به سنسورهایی جهت اطمینان از صحت عملکرد مجهز شوند.

مشخصات کلی گریس پمپ اتوماتیک

– قابل استفاده با برق 24 ولت دی.سی. و220و380 ولت

– حجم مخزن 2، 4، 6، 10، 30 و 100 لیتری

– فشار کاری 400 بار

– دارای 1 تا 30 خروجی

– محدوده دمای عملکرد 20 – تا 80 درجه سانتیگراد

– دارای تایمر

جهت مشاهده انواع گریس پمپ اتوماتیک برقی کلیک کنید.

عسگری : موجودی
12 0
گریس پمپ لینکلن موجود دارید؟
مدیریت : پاسخ
13 0
بله انواع گریس پمپ لینکلن موجود است
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 76 کاربر